AL DEMİR Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Tıbbi Malzeme Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. İş güvenliği alanında fark yaratarak; işverenlere ve çalışanlara kaliteli iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Bilgi, deneyim,dürüst iş ahlakı,etik davranış kuralları gibi kriterlerin birleştiği firmamızda A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri, diğer sağlık personelleri ve tüm hizmetlerimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

AL DEMİR Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Tıbbi Malzeme Eğitim ve Danışmanlık A.Ş.olarak,

İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe fark yaratmayı ve kurumsal bir yapı olarak hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz; müşterilerimize iş sağlığı ve güvenliği sektöründe pratik ve teorik bilgi birikimimizle çözümler üretmek, gelişim ve iyileşmeyi sürekli kılarak, işletmelerde iş güvenliği kültürünü oluşturmaktır.
Vizyonumuz; sektöründe fark yaratarak,kurumsal bir anlayışla firmalarına kaliteli hizmet veren,iş kazaları ve meslek hastalıklarını minimuma indiren, Bursa’da lider bir OSGB olmaktır.

Yazdır e-Posta

Browse top selling WordPress Themes & Templates on ThemeForest. This list updates every week with the top selling and best WordPress Themes www.bigtheme.net/wordpress/themeforest